OBH Nordica
czajnik
Infinity White 1.2 L 6469
OBH Nordica Infinity White 1.2 L 6469 Instrukcja
Oto OBH Nordica Infinity White 1.2 L 6469 (czajnik) instrukcja użytkownika. 28 strony w języku Engels o wadze 2.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/28
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Infinity White 1.2 L 6469
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.2 l |
| Regulowany termostat: | Nie |
| Schowany element grzewczy: | Tak |
| Moc: | 1785 W |
| Bezprzewodowy: | Tak |
| Obrotowa podstawa: | Tak |
| Długość przewodu: | 0.7 m |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Schowek na przewód sieciowy: | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem: | Tak |