OBH Nordica
czajnik
Color Burst 6494
OBH Nordica Color Burst 6494 Instrukcja
Oto OBH Nordica Color Burst 6494 (czajnik) instrukcja użytkownika. 36 strony w języku Engels o wadze 2.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/36
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Color Burst 6494
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Szary |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.6 l |
| Regulowany termostat: | Tak |
| Moc: | 1850 W |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
| Bezprzewodowy: | Tak |
| Pokrywa na zawiasach: | Tak |
| Obrotowa podstawa: | Tak |
| Długość przewodu: | 0.7 m |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Schowek na przewód sieciowy: | Tak |
| Stopy antypoślizgowe: | Tak |
| Maksymalna moc wejściowa: | 2200 W |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |