Swan
frytkownica
SD10510
Swan SD10510 Instrukcja
Oto Swan SD10510 (frytkownica) instrukcja użytkownika. 12 strony w języku Angielski o wadze 0.9 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/12
Rozwiązywanie problemów Swan SD10510
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Niebieski |
| Typ produktu: | Frytkownica na gorące powietrze |
| Regulowany termostat: | Tak |
| Typ kontroli: | Rotary, Scrollbar |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Położenie urządzenia: | Autonomiczny |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Wysokość produktu: | 350 mm |
| Szerokość produktu: | 400 mm |
| Głębokość produktu: | 300 mm |
| Waga produktu: | 6515 g |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 430 mm |
| Wysokość opakowania: | 400 mm |
| Głębokość opakowania: | 350 mm |
| Wskaźnik pozostałego czasu: | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem: | 8500 g |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem: | Tak |
| Wskaźnik gotowości do użycia: | Tak |
| Pojemność: | 6 l |
| Uchwyt(y): | Tak |
| Części wodoodporne: | Nie |
| Zdejmowalna misa: | Tak |
| Sygnał zakończenia gotowania: | Tak |
| Zegar cyfrowy: | Nie |
| Technologia Instant On: | Nie |