Swan
frytkownica
SD75210BLKN
Swan SD75210BLKN Instrukcja
Oto Swan SD75210BLKN (frytkownica) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 1.4 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SD75210BLKN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Typ produktu: | Frytkownica na gorące powietrze |
| Moc: | 1500 W |
| Wysokość produktu: | 306 mm |
| Szerokość produktu: | 260 mm |
| Głębokość produktu: | 350 mm |
| Waga produktu: | 410 g |
| Szerokość opakowania: | 313 mm |
| Wysokość opakowania: | 341 mm |
| Głębokość opakowania: | 350 mm |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1030 g |
| Kod produktu celnego (TARIC): | 8516609000 |
| Funkcja utrzymywania temperatury: | Nie |
| Książka z przepisami: | Nie |
| Pojemność: | 3.2 l |
| Kolor: | Tak |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik: | Nie |
| Wydajność smażenia: | 3.2 kg |
| Funkcja pary: | Nie |
| Domyślne programy gotowania: | Nie |