Swan
frytkownica
SD6080BLKN
Swan SD6080BLKN Instrukcja
Oto Swan SD6080BLKN (frytkownica) instrukcja użytkownika. 12 strony w języku Angielski o wadze 1.2 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/12
Rozwiązywanie problemów Swan SD6080BLKN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Regulowany termostat: | Tak |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Moc: | 1800 W |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Położenie urządzenia: | Autonomiczny |
| Wysokość produktu: | 194 mm |
| Szerokość produktu: | 293 mm |
| Głębokość produktu: | 277 mm |
| Waga produktu: | 1930 g |
| Szerokość opakowania: | 334 mm |
| Wysokość opakowania: | 232 mm |
| Głębokość opakowania: | 314 mm |
| Okienko: | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca: | Tak |
| Filtrowanie: | Nie |
| Pojemność: | 2.5 l |
| Rodzaj konstrukcji: | Pojedyńczy |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Uchwyt(y): | Tak |
| Filtr przeciwko brzydkim zapachom: | Nie |
| Nienagrzewający się uchwyt: | Tak |
| Wydajność smażenia: | 0.75 kg |