Swan SF17011GN Instrukcja
Oto Swan SF17011GN (wolnowar) instrukcja użytkownika. 12 strony w języku Angielski o wadze 2.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/12
Rozwiązywanie problemów Swan SF17011GN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Zielony |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Liczba ustawień temperatury: | 3 |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Wysokość produktu: | 205 mm |
| Szerokość produktu: | 280 mm |
| Głębokość produktu: | 200 mm |
| Pobór mocy: | 120 W |
| Powłoka nieprzywierająca: | Tak |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Pojemność: | 1.5 l |
| Zdejmowalna misa: | Tak |
| Liczba osób: | 2 os. |
| Tworzywo wieka: | Szkło |
| Dioda zasilania: | Tak |