Swan SF17021ON Instrukcja
Oto Swan SF17021ON (wolnowar) instrukcja użytkownika. 12 strony w języku Angielski o wadze 2.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/12
Rozwiązywanie problemów Swan SF17021ON
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Żółty |
| Położenie urządzenia: | Wolnostojący |
| Wysokość produktu: | 1510 mm |
| Szerokość produktu: | 600 mm |
| Głębokość produktu: | 540 mm |
| Poziom hałasu: | 40 dB |
| Obciążenie: | 90 W |
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Funkcja rozmrażania: | Tak |
| Roczne zużycie energii: | 215 kWh |
| Zużycie energii: | 0.59 kWh/24h |
| Pojemność lodówki netto: | 222 l |
| Pojemność brutto: | 256 l |
| Liczba półek w lodówce: | 3 |
| Pojemność zamrażarki netto: | 26 l |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania: | 12 h |
| Pojemność zamrażarki brutto: | 2 kg/24h |
| Wbudowana zamrażarka: | Tak |