Swan SF17020N Instrukcja
Oto Swan SF17020N (wolnowar) instrukcja użytkownika. 12 strony w języku Angielski o wadze 1.7 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/12
Rozwiązywanie problemów Swan SF17020N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Wysokość produktu: | 225 mm |
| Szerokość produktu: | 325 mm |
| Głębokość produktu: | 255 mm |
| Szerokość opakowania: | 365 mm |
| Wysokość opakowania: | 215 mm |
| Głębokość opakowania: | 285 mm |
| Pobór mocy: | 200 W |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Pojemność: | 3.5 l |
| Funkcja automatycznego utrzymywania ciepła: | Tak |
| Tworzywo wieka: | Szkło |