Swan
Wentylator
SFA16920
Swan SFA16920 Instrukcja
Oto Swan SFA16920 (Wentylator) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 1.9 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SFA16920
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Szary |
| Opcja regulacji wysokości: | Nie |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Materiał obudowy: | Metal, Plastic |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Długość przewodu: | 1.8 m |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Wysokość produktu: | 350 mm |
| Szerokość produktu: | 270 mm |
| Głębokość produktu: | 540 mm |
| Waga produktu: | 3800 g |
| Szerokość opakowania: | 365 mm |
| Wysokość opakowania: | 365 mm |
| Głębokość opakowania: | 310 mm |
| Poziom hałasu: | 58 dB |
| Umieszczenie: | Floor, Table |
| Waga wraz z opakowaniem: | 5000 g |
| Model: | Wentylator domowy z łopatkami |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Stopy antypoślizgowe: | Tak |
| Prędkości: | 3 |
| Uchwyt(y): | Tak |
| Średnica czaszy wentylatora: | 304.8 mm |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Liczba łopatek wentylatora: | 5 |
| Automatyczna oscylacja: | Tak |