Swan
Wentylator
SFA12610BN
Swan SFA12610BN Instrukcja
Oto Swan SFA12610BN (Wentylator) instrukcja użytkownika. 12 strony w języku Angielski o wadze 5.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/12
Rozwiązywanie problemów Swan SFA12610BN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Opcja regulacji wysokości: | Tak |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Materiał obudowy: | Metal, Plastic |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Wysokość produktu: | 110 mm |
| Szerokość produktu: | 460 mm |
| Głębokość produktu: | 180 mm |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 465 mm |
| Wysokość opakowania: | 590 mm |
| Głębokość opakowania: | 160 mm |
| Umieszczenie: | Podłoga |
| Pobór mocy: | 50 W |
| Model: | Wentylator domowy z łopatkami |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Prędkości: | 3 |
| Średnica czaszy wentylatora: | 406.4 mm |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Liczba łopatek wentylatora: | 4 |
| Siatka ochronna: | Tak |
| Automatyczna oscylacja: | Tak |