Swan
Wentylator
SFA12620CN
Swan SFA12620CN Instrukcja
Oto Swan SFA12620CN (Wentylator) instrukcja użytkownika. 12 strony w języku Angielski o wadze 5.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/12
Rozwiązywanie problemów Swan SFA12620CN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Kremowy |
| Opcja regulacji wysokości: | Nie |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Materiał obudowy: | Metal, Plastic |
| Długość przewodu: | 1.8 m |
| Szerokość opakowania: | 353 mm |
| Wysokość opakowania: | 351 mm |
| Głębokość opakowania: | 214 mm |
| Poziom hałasu: | 58 dB |
| Umieszczenie: | Floor, Table |
| Pobór mocy: | 35 W |
| Model: | Wentylator domowy z łopatkami |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem: | Tak |
| Stopy antypoślizgowe: | Tak |
| Prędkości: | 3 |
| Średnica czaszy wentylatora: | 304 mm |
| Liczba łopatek wentylatora: | 4 |
| Automatyczna oscylacja: | Tak |