Swan SK24030 Instrukcja
Oto Swan SK24030 (czajnik) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 2.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SK24030
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czerwony |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.5 l |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Regulowany termostat: | Nie |
| Schowany element grzewczy: | Tak |
| Moc: | 3000 W |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
| Bezprzewodowy: | Tak |
| Obrotowa podstawa: | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Wysokość produktu: | 234 mm |
| Szerokość produktu: | 236 mm |
| Głębokość produktu: | 180 mm |
| Szerokość opakowania: | 218 mm |
| Wysokość opakowania: | 197 mm |
| Głębokość opakowania: | 197 mm |
| Schowek na przewód sieciowy: | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem: | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |