Swan SK24011 Instrukcja
Oto Swan SK24011 (czajnik) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 0.9 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SK24011
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Miedziany |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.7 l |
| Regulowany termostat: | Nie |
| Schowany element grzewczy: | Tak |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Moc: | 3000 W |
| Bezprzewodowy: | Tak |
| Obrotowa podstawa: | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Wysokość produktu: | 254 mm |
| Szerokość produktu: | 230 mm |
| Głębokość produktu: | 172 mm |
| Waga produktu: | 1095 g |
| Szerokość opakowania: | 217 mm |
| Wysokość opakowania: | 205 mm |
| Głębokość opakowania: | 181 mm |
| Ergonomiczny uchwyt: | Tak |
| Możliwość napełniania przez dziobek: | Tak |