Swan SK24020ROUN Instrukcja
Oto Swan SK24020ROUN (czajnik) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 0.9 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SK24020ROUN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czerwony |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 0.8 l |
| Regulowany termostat: | Nie |
| Schowany element grzewczy: | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika: | Tak |
| Moc: | 1500 W |
| Bezprzewodowy: | Tak |
| Obrotowa podstawa: | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Waga produktu: | 770 g |
| Szerokość opakowania: | 165 mm |
| Wysokość opakowania: | 185 mm |
| Głębokość opakowania: | 185 mm |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem: | Tak |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt: | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy: | Ręczny |