Swan SK31020N Instrukcja
Oto Swan SK31020N (czajnik) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 0.9 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SK31020N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, Stainless steel |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1 l |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Regulowany termostat: | Nie |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika: | Tak |
| Moc: | 2000 W |
| Bezprzewodowy: | Tak |
| Obrotowa podstawa: | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Wysokość produktu: | 196 mm |
| Szerokość produktu: | 134 mm |
| Głębokość produktu: | 185 mm |
| Waga produktu: | 940 g |
| Szerokość opakowania: | 165 mm |
| Wysokość opakowania: | 196 mm |
| Głębokość opakowania: | 185 mm |
| Stopy antypoślizgowe: | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt: | Tak |
| Możliwość napełniania przez dziobek: | Tak |