Swan SK31040 Instrukcja
Oto Swan SK31040 (czajnik) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 1.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SK31040
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Zielony |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.5 l |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Regulowany termostat: | Nie |
| Schowany element grzewczy: | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika: | Tak |
| Moc: | 3000 W |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
| Bezprzewodowy: | Tak |
| Obrotowa podstawa: | Tak |
| Typ kontroli: | Dźwignia |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Wysokość produktu: | 247 mm |
| Szerokość produktu: | 174 mm |
| Głębokość produktu: | 221 mm |
| Szerokość opakowania: | 220 mm |
| Wysokość opakowania: | 253 mm |
| Głębokość opakowania: | 187 mm |
| Ilość na paczkę: | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Filtrowanie: | Tak |
| Możliwość mycia filtra: | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |
| Zdjemowalny filtr: | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy: | Ręczny |
| Zamykane wieczko: | Tak |