Swan
Magnetostrykcja
SM22036LGREN
Swan SM22036LGREN Instrukcja
Oto Swan SM22036LGREN (Magnetostrykcja) instrukcja użytkownika. 20 strony w języku Angielski o wadze 2.4 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/20
Rozwiązywanie problemów Swan SM22036LGREN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Zielony |
| Typ produktu: | Mikrofalówka Solo |
| Moc: | 800 W |
| Typ kontroli: | Buttons, Knob |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Wysokość produktu: | 2570 mm |
| Szerokość produktu: | 4510 mm |
| Głębokość produktu: | 3420 mm |
| Waga produktu: | 1120 g |
| Szerokość opakowania: | 4820 mm |
| Wysokość opakowania: | 2940 mm |
| Głębokość opakowania: | 3860 mm |
| Prąd: | 13 A |
| Obciążenie: | 800 W |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Nie |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Zawias drzwiczek: | Wspólnie |
| Minutnik: | Tak |
| Światło wewnętrzne: | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1145 g |
| Grill: | Nie |
| Termoobieg: | Nie |
| Funkcja rozmrażania: | Tak |
| Kod produktu celnego (TARIC): | 8516500010 |
| Waga paczki: | 1145 kg |
| Sposób otwierania drzwi: | Pchane i ciagnięcie |
| Waga netto: | 11.45 g |
| Funkcja utrzymywania temperatury: | Nie |
| Rodzaj timera: | Cyfrowy |
| Pojemność: | 20 l |
| Moc mikrofalówki: | 800 W |
| Rozmiar talerza obrotowego: | 270 mm |
| Liczba poziomów zasilania: | 4 |
| Talerz obrotowy: | Tak |
| Funkcja automatycznego zegara: | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania: | Nie |
| Ruszt: | Nie |
| Gotowanie na parze: | Nie |
| Wymary wewnętrzne (SxGxW): | 295 x 212 x 296 mm |
| Tworzywo wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Otwarcie drzwiczek: | Otwieranie boczne |
| Waga brutto: | 12.13 g |
| Kod EAN: | 5055322552213 |