Swan
Magnetostrykcja
SM22070CN
Swan SM22070CN Instrukcja
Oto Swan SM22070CN (Magnetostrykcja) instrukcja użytkownika. 15 strony w języku Angielski o wadze 2.3 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/15
Rozwiązywanie problemów Swan SM22070CN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Kremowy |
| Typ produktu: | Mikrofalówka Solo |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Położenie urządzenia: | Blat |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 278 mm |
| Szerokość produktu: | 484 mm |
| Głębokość produktu: | 410 mm |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 550 mm |
| Wysokość opakowania: | 335 mm |
| Głębokość opakowania: | 455 mm |
| Obciążenie: | 1400 W |
| Minutnik: | Tak |
| Funkcja rozmrażania: | Tak |
| Rodzaj timera: | Mechaniczny |
| Pojemność: | 25 l |
| Moc mikrofalówki: | 900 W |
| Rozmiar talerza obrotowego: | 270 mm |
| Talerz obrotowy: | Tak |
| Ilość trybów rozmrażania: | 6 |
| Deaktywacja talerza obrotowego: | Tak |