Swan
Magnetostrykcja
SM22038BN
Swan SM22038BN Instrukcja
Oto Swan SM22038BN (Magnetostrykcja) instrukcja użytkownika. 20 strony w języku Angielski o wadze 1.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/20
Rozwiązywanie problemów Swan SM22038BN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Typ produktu: | Mikrofalówka Solo |
| Typ kontroli: | Buttons, Rotary |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Położenie urządzenia: | Blat |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 258 mm |
| Szerokość produktu: | 324 mm |
| Głębokość produktu: | 451 mm |
| Waga produktu: | 10800 g |
| Szerokość opakowania: | 358 mm |
| Wysokość opakowania: | 288 mm |
| Głębokość opakowania: | 451 mm |
| Obciążenie: | 700 W |
| Zawias drzwiczek: | Lewy |
| Minutnik: | 60 min |
| Światło wewnętrzne: | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem: | 11800 g |
| Funkcja rozmrażania: | Tak |
| Brzęczyk: | Tak |
| Rodzaj timera: | Cyfrowy |
| Pojemność: | 20 l |
| Moc mikrofalówki: | 700 W |
| Rozmiar talerza obrotowego: | 255 mm |
| Talerz obrotowy: | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania: | Tak |
| Zintegrowany zegar: | Tak |
| Rodzaj zegara: | Elektroniczny |
| Otwarcie drzwiczek: | Otwieranie boczne |
| Materiał talerza: | Szkło |
| Deaktywacja talerza obrotowego: | Tak |