Swan
Magnetostrykcja
SM22090
Swan SM22090 Instrukcja
Oto Swan SM22090 (Magnetostrykcja) instrukcja użytkownika. 20 strony w języku Angielski o wadze 1.3 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/20
Rozwiązywanie problemów Swan SM22090
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Miedziany |
| Typ produktu: | Mikrofalówka Solo |
| Typ kontroli: | Buttons, Rotary |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Położenie urządzenia: | Blat |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 256 mm |
| Szerokość produktu: | 362 mm |
| Głębokość produktu: | 451 mm |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 480 mm |
| Wysokość opakowania: | 300 mm |
| Głębokość opakowania: | 390 mm |
| Kolor drzwiczek: | Lustro |
| Obciążenie: | - W |
| Zawias drzwiczek: | Lewy |
| Minutnik: | Tak |
| Funkcja rozmrażania: | Tak |
| Brzęczyk: | Tak |
| Rodzaj timera: | Cyfrowy |
| Materiały: | Stal nierdzewna |
| Pojemność: | 20 l |
| Moc mikrofalówki: | 800 W |
| Liczba poziomów zasilania: | 5 |
| Talerz obrotowy: | Tak |
| Zintegrowany zegar: | Tak |
| Rodzaj zegara: | Elektroniczny |
| Czas gotowania (maks.): | 60 min |