Swan
Magnetostrykcja
SM3090
Swan SM3090 Instrukcja
Oto Swan SM3090 (Magnetostrykcja) instrukcja użytkownika. 12 strony w języku Angielski o wadze 1.6 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/12
Rozwiązywanie problemów Swan SM3090
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Typ produktu: | Mikrofalówka Solo |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Położenie urządzenia: | Blat |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 260 mm |
| Szerokość produktu: | 450 mm |
| Głębokość produktu: | 290 mm |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 495 mm |
| Wysokość opakowania: | 290 mm |
| Głębokość opakowania: | 350 mm |
| Kolor drzwiczek: | Black, White |
| Obciążenie: | - W |
| Zawias drzwiczek: | Lewy |
| Minutnik: | Tak |
| Światło wewnętrzne: | Tak |
| Funkcja rozmrażania: | Tak |
| Sposób otwierania drzwi: | Wciskane |
| Funkcja utrzymywania temperatury: | Tak |
| Pojemność: | 20 l |
| Moc mikrofalówki: | 800 W |
| Liczba poziomów zasilania: | 6 |
| Talerz obrotowy: | Tak |
| Wymary wewnętrzne (SxGxW): | 315 x 297 x 198 mm |
| Czas gotowania (maks.): | 30 min |