Swan
Magnetostrykcja
SM22085CN
Swan SM22085CN Instrukcja
Oto Swan SM22085CN (Magnetostrykcja) instrukcja użytkownika. 20 strony w języku Angielski o wadze 2.4 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/20
Rozwiązywanie problemów Swan SM22085CN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Kremowy |
| Typ produktu: | Mikrofalówka Solo |
| Typ kontroli: | Buttons, Rotary |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Położenie urządzenia: | Blat |
| Wysokość produktu: | 278 mm |
| Szerokość produktu: | 483 mm |
| Głębokość produktu: | 391 mm |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 550 mm |
| Wysokość opakowania: | 327 mm |
| Głębokość opakowania: | 447 mm |
| Kolor drzwiczek: | Kremowy |
| Obciążenie: | - W |
| Zawias drzwiczek: | W dół |
| Minutnik: | Tak |
| Światło wewnętrzne: | Tak |
| Grill: | Nie |
| Funkcja rozmrażania: | Tak |
| Sposób otwierania drzwi: | Otwierane na zewnątrz |
| Rodzaj timera: | Cyfrowy |
| Pojemność: | 25 l |
| Moc mikrofalówki: | 900 W |
| Rozmiar talerza obrotowego: | 270 mm |
| Liczba poziomów zasilania: | 3 |
| Talerz obrotowy: | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania: | Tak |
| Zintegrowany zegar: | Tak |
| Rodzaj zegara: | Elektroniczny |
| Funkcja zegara: | Tak |
| Materiał talerza: | Szkło |