Swan
Magnetostrykcja
SM22130GN
Swan SM22130GN Instrukcja
Oto Swan SM22130GN (Magnetostrykcja) instrukcja użytkownika. 16 strony w języku Angielski o wadze 2.2 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/16
Rozwiązywanie problemów Swan SM22130GN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Zielony |
| Typ produktu: | Mikrofalówka Solo |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Położenie urządzenia: | Blat |
| Wysokość produktu: | 257 mm |
| Szerokość produktu: | 451 mm |
| Głębokość produktu: | 317 mm |
| Szerokość opakowania: | 482 mm |
| Wysokość opakowania: | 294 mm |
| Głębokość opakowania: | 386 mm |
| Kolor drzwiczek: | Lustro |
| Obciążenie: | - W |
| Zawias drzwiczek: | Lewy |
| Minutnik: | Tak |
| Grill: | Nie |
| Termoobieg: | Nie |
| Funkcja rozmrażania: | Tak |
| Brzęczyk: | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury: | Nie |
| Pojemność: | 20 l |
| Moc mikrofalówki: | 800 W |
| Rozmiar talerza obrotowego: | 270 mm |
| Liczba poziomów zasilania: | 6 |
| Talerz obrotowy: | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania: | Nie |
| Ruszt: | Nie |
| Gotowanie na parze: | Nie |