Swan SP20160GN Instrukcja
Oto Swan SP20160GN (mikser) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 0.6 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SP20160GN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Zielony |
| Moc: | 600 W |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Wysokość produktu: | 395 mm |
| Szerokość produktu: | 65 mm |
| Głębokość produktu: | 100 mm |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 135 mm |
| Wysokość opakowania: | 245 mm |
| Głębokość opakowania: | 75 mm |
| Model: | Blender immersyjny |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Pojemność miski: | - l |
| Regulowana prędkość: | Tak |
| Prędkości: | 2 |
| Ostrze ze stali szlachetnej: | Tak |
| Materiał ostrza: | Stal nierdzewna |
| Zdejmowalna misa: | Nie |