Swan SR11020BLN Instrukcja
Oto Swan SR11020BLN (lodówka) instrukcja użytkownika. 12 strony w języku Angielski o wadze 2.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/12
Rozwiązywanie problemów Swan SR11020BLN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Niebieski |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Położenie urządzenia: | Wolnostojący |
| Wysokość produktu: | 1899 mm |
| Szerokość produktu: | 595 mm |
| Głębokość produktu: | 645 mm |
| Szerokość opakowania: | 630 mm |
| Wysokość opakowania: | 1950 mm |
| Głębokość opakowania: | 680 mm |
| Dostosowany do paneli: | Nie |
| Poziom hałasu: | 42 dB |
| Obciążenie: | - W |
| Klasa efektywności energetycznej (stara): | A+ |
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Roczne zużycie energii: | 256 kWh |
| Pojemność netto: | 300 l |
| Pojemność lodówki netto: | 209 l |
| Światło wewnątrz lodówki: | Tak |
| Liczba półek w lodówce: | 4 |
| Liczba pojemników na warzywa: | 1 |
| Stojak na butelki: | Tak |
| Pozycja zamrażarki: | Umieszczony w części dolnej |
| Pojemność zamrażarki netto: | 91 l |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania: | - h |
| Pojemność zamrażarki brutto: | 4.1 kg/24h |
| Liczba półek w zamrażarce: | 3 |
| Komora Fresh zone: | Tak |
| Pojemnik na jajka: | Tak |
| Półka na puszki: | Tak |