Swan SR12030BN Instrukcja
Oto Swan SR12030BN (lodówka) instrukcja użytkownika. 12 strony w języku Angielski o wadze 2.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/12
Rozwiązywanie problemów Swan SR12030BN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Materiał obudowy: | Metal, Plastic |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Położenie urządzenia: | Wolnostojący |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 840 mm |
| Szerokość produktu: | 474 mm |
| Głębokość produktu: | 440 mm |
| Szerokość opakowania: | 520 mm |
| Wysokość opakowania: | 870 mm |
| Głębokość opakowania: | 470 mm |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Waga wraz z opakowaniem: | 2500 g |
| Dwustronne drzwi: | Tak |
| Pojemność lodówki netto: | 80 l |
| Liczba półek w lodówce: | 3 |
| Stojak na butelki: | Tak |
| Tryb klimatu: | N-ST |
| Półka na puszki: | Tak |