Swan SR11035GN Instrukcja
Oto Swan SR11035GN (lodówka) instrukcja użytkownika. 16 strony w języku Angielski o wadze 2.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/16
Rozwiązywanie problemów Swan SR11035GN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Zielony |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Położenie urządzenia: | Wolnostojący |
| Wysokość produktu: | 871 mm |
| Szerokość produktu: | 506 mm |
| Głębokość produktu: | 570 mm |
| Szerokość opakowania: | 533 mm |
| Wysokość opakowania: | 911 mm |
| Głębokość opakowania: | 613 mm |
| Dostosowany do paneli: | Nie |
| Poziom hałasu: | 42 dB |
| Klasa emisji hałasu: | C |
| Obciążenie: | - W |
| Klasa wydajności energetycznej: | F |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Roczne zużycie energii: | 171 kWh |
| Pojemność netto: | 90 l |
| Pojemność lodówki netto: | 77 l |
| Światło wewnątrz lodówki: | Tak |
| Liczba półek w lodówce: | 2 |
| Liczba pojemników na warzywa: | 1 |
| Stojak na butelki: | Tak |
| Pozycja zamrażarki: | Umieszczony w części górnej |
| Pojemność zamrażarki netto: | 13 l |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania: | - h |
| Ocena w gwiazdkach: | 3* |
| Pojemność zamrażarki brutto: | - kg/24h |
| Komora Fresh zone: | Tak |
| Pojemnik na jajka: | Tak |
| Półka na puszki: | Tak |