Swan SR16210BN Instrukcja
Oto Swan SR16210BN (lodówka) instrukcja użytkownika. 12 strony w języku Angielski o wadze 1.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/12
Rozwiązywanie problemów Swan SR16210BN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Materiał obudowy: | Metal |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Położenie urządzenia: | Wolnostojący |
| Wysokość produktu: | 498 mm |
| Szerokość produktu: | 430 mm |
| Głębokość produktu: | 500 mm |
| Waga produktu: | - g |
| Kolor drzwiczek: | Black, Transparent |
| Poziom hałasu: | 39 dB |
| Skala efektywności energetycznej: | A +++ do D |
| Klasa efektywności energetycznej (stara): | A+ |
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Światło wewnętrzne: | Nie |
| Liczba półek: | 2 pół. |
| Roczne zużycie energii: | 103 kWh |
| Dwustronne drzwi: | Tak |
| Pojemność butelek: | 12 butel. |
| Zakres temperatur (strefa 1): | - °C |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Liczba drzwi: | 1 drzw. |