Balay 3ETG632HB Instrukcja
Oto Balay 3ETG632HB (piec) instrukcja użytkownika. 28 strony w języku Polski o wadze 1.9 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/28

1
*8001251986* 8001251986 020408
de Montageanleitung
el Οδηγίες εγκατάστασης
en Installation instructions
es Instrucciones de montaje
fr Notice d'installation
hu Telepítési útmutató
it Istruzioni d'installazione
nl Installatie-instructies
pl Instrukcje montażu
pt Instruções de instalação
ro Instrucţiuni de instalare
ru Инструкция по установке
tr Kurulum talimatları
1
2
Rozwiązywanie problemów Balay 3ETG632HB
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Położenie urządzenia: | Wbudowany |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Wysokość produktu: | 45 mm |
| Szerokość produktu: | 288 mm |
| Głębokość produktu: | 522 mm |
| Szerokość przedziału instalacji: | 270 mm |
| Minutnik: | Nie |
| Wysokość przedziału instalacji: | 45 mm |
| Rodzaj płyty grzejnej: | Gaz |
| Rodzaj gazu: | propan/butan |
| Typ górnej powierzchni: | Szkło ceramiczne |
| Liczba palników/stref gotowania: | 2 stref(y) |
| Liczba palników: | 2 stref(y) |
| Liczba płytek elektrycznych: | 0 stref(y) |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1: | Środkowy tył |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1: | Gaz |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1: | Regularny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1: | 3000 W |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2: | Środkowy front |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2: | Gaz |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2: | Wrzenie |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2: | 1750 W |
| Materiał podtrzymujący naczynie: | Żeliwo |
| Przyłącza (prąd): | 1 W |
| Liczba poziomów zasilania: | 9 |
| Pozycja panelu sterowania: | Górna przednia strona |
| Przyłącza (gaz): | 3000 W |
| Kształt strefy gotowania 1: | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 2: | Okrągły |
| Głębokość komory instalacji (min): | 490 mm |
| Głębokość komory instalacji (maks): | 500 mm |