Balay 3EB963FR Instrukcja
Oto Balay 3EB963FR (piec) instrukcja użytkownika. 28 strony w języku Nederlands o wadze 1.6 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/28
Rozwiązywanie problemów Balay 3EB963FR
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Typ kontroli: | Dotyk |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Długość przewodu: | 1.1 m |
| Położenie urządzenia: | Wbudowany |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 51 mm |
| Szerokość produktu: | 592 mm |
| Głębokość produktu: | 522 mm |
| Waga produktu: | 12371 g |
| Szerokość opakowania: | 753 mm |
| Wysokość opakowania: | 126 mm |
| Głębokość opakowania: | 608 mm |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
| Certyfikaty: | AENOR, CE |
| Minutnik: | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem: | 13600 g |
| Rodzaj płyty grzejnej: | Płyta indukcyjna strefowa |
| Liczba palników/stref gotowania: | 4 stref(y) |
| Liczba palników: | - stref(y) |
| Liczba płytek elektrycznych: | 4 stref(y) |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1: | Lewy tylny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1: | Prąd elektryczny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1: | Duży |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1: | 3600 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1: | 190 x 210 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2: | Lewy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2: | Prąd elektryczny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2: | Duży |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2: | 3600 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2: | 190 x 210 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3: | Prawy tył |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3: | Prąd elektryczny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3: | Wrzenie |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3: | 1400 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3: | 150 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4: | Prawy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4: | Prąd elektryczny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4: | Regularny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4: | 1800 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4: | 180 mm |
| Wskaźnik ciepła: | Tak |
| Funkcja zwiększenia: | Tak |
| Wykrywanie naczynia: | Tak |
| Przyłącza (prąd): | 6900 W |
| Brzęczyk: | Tak |
| Rodzaj timera: | Cyfrowy |
| Liczba poziomów zasilania: | 17 |
| Pozycja panelu sterowania: | Górna przednia strona |
| Przyłącza (gaz): | - W |
| Rozmiar szerokości płyty: | 60 cm |
| Kształt strefy gotowania 1: | Prostokątny |
| Strefa gotowania 3 kształt: | Okrągły |
| Strefa gotowania 4 kształt: | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 2: | Prostokątny |
| Liczba jednocześnie używanych stref grzewczych: | 4 |
| Liczba boosterów: | 4 |
| Kolor ramy: | Czarny |
| Rodzaj ramy: | Tapicerka przednia |
| Funkcja Stop&Go: | Tak |