Balay 3ETG667HB Instrukcja
Oto Balay 3ETG667HB (piec) instrukcja użytkownika. 28 strony w języku Polski o wadze 1.7 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/28

1
*8001251953* 8001251953 020408
de Montageanleitung
el Οδηγίες εγκατάστασης
en Installation instructions
es Instrucciones de montaje
fr Notice d'installation
hu Telepítési útmutató
it Istruzioni d'installazione
nl Installatie-instructies
pl Instrukcje montażu
pt Instruções de instalação
ro Instrucţiuni de instalare
ru Инструкция по установке
tr Kurulum talimatları
1
2
Rozwiązywanie problemów Balay 3ETG667HB
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Długość przewodu: | 1 m |
| Położenie urządzenia: | Wbudowany |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Wysokość produktu: | 45 mm |
| Szerokość produktu: | 592 mm |
| Głębokość produktu: | 522 mm |
| Waga produktu: | 11000 g |
| Szerokość przedziału instalacji: | 560 mm |
| Minutnik: | Nie |
| Wysokość przedziału instalacji: | 45 mm |
| Diody LED: | Zasilanie |
| Rodzaj płyty grzejnej: | Kombi |
| Rodzaj gazu: | propan/butan |
| Typ górnej powierzchni: | Ceramika |
| Liczba palników/stref gotowania: | 4 stref(y) |
| Liczba palników: | 3 stref(y) |
| Liczba płytek elektrycznych: | 1 stref(y) |
| Zapłon elektroniczny: | Tak |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1: | Lewy tylny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1: | Gaz |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1: | Regularny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1: | 1750 W |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2: | Lewy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2: | Prąd elektryczny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2: | Regularny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2: | 1800 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2: | 120 \ 180 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3: | Prawy tył |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3: | Gaz |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3: | Duży |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3: | 3000 W |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4: | Prawy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4: | Gaz |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4: | Wrzenie |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4: | 1000 W |
| Materiał podtrzymujący naczynie: | Żeliwo |
| Przyłącza (prąd): | 1800 W |
| Liczba poziomów zasilania: | 9 |
| Pozycja panelu sterowania: | Przednie |
| Przyłącza (gaz): | 5750 W |
| Kształt strefy gotowania 1: | Okrągły |
| Strefa gotowania 3 kształt: | Okrągły |
| Strefa gotowania 4 kształt: | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 2: | Okrągły |
| Głębokość komory instalacji (min): | 490 mm |
| Głębokość komory instalacji (maks): | 500 mm |
| Rodzaj ramy: | Bezszkieletowy |