Balay 3EB930LQ Instrukcja
Oto Balay 3EB930LQ (piec) instrukcja użytkownika. 24 strony w języku Polski o wadze 1.3 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/24

1
*9001703330* 9001703330 020316
es Instrucciones de montaje
de Montageanleitung
en Installation instructions
fr Notice d'installation
it Istruzioni d'installazione
nl Installatie-instructies
da Installationsvejledning
pt Instruções de instalação
no Installasjonsveiledning
el Οδηγίες εγκατάστασης
sv Installationsanvisningar
fi Asennusohjeet
pl Instrukcje montażu
tr Kurulum talimatları
ru Инструкция по установке
1
2 3
Rozwiązywanie problemów Balay 3EB930LQ
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ kontroli: | Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Położenie urządzenia: | Wbudowany |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Wysokość produktu: | 51 mm |
| Szerokość produktu: | 288 mm |
| Głębokość produktu: | 522 mm |
| Szerokość przedziału instalacji: | 270 mm |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
| Minutnik: | Tak |
| Wysokość przedziału instalacji: | 51 mm |
| Rodzaj płyty grzejnej: | Płyta indukcyjna strefowa |
| Liczba palników/stref gotowania: | 2 stref(y) |
| Liczba palników: | 0 stref(y) |
| Liczba płytek elektrycznych: | 2 stref(y) |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1: | Środkowy tył |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1: | Prąd elektryczny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1: | Wrzenie |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1: | 1400 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1: | 150 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2: | Środkowy front |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2: | Prąd elektryczny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2: | Duży |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2: | 2200 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2: | 210 mm |
| Wskaźnik ciepła: | Tak |
| Przyłącza (prąd): | 3700 W |
| Liczba poziomów zasilania: | 17 |
| Pozycja panelu sterowania: | Przednie |
| Przyłącza (gaz): | 0 W |
| Kształt strefy gotowania 1: | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 2: | Okrągły |
| Głębokość komory instalacji (min): | 490 mm |
| Głębokość komory instalacji (maks): | 500 mm |
| Rodzaj ramy: | Bezszkieletowy |
| Blokada panelu do czyszczenia: | Tak |