OBH Nordica
Opiekacz
2717
OBH Nordica 2717 Instrukcja
Oto OBH Nordica 2717 (Opiekacz) instrukcja użytkownika. 34 strony w języku Angielski o wadze 3.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/34
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica 2717
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Stal nierdzewna |
| Moc: | 980 W |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Długość przewodu: | 1.1 m |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1550 g |
| Funkcja rozmrażania: | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania: | Tak |
| Maksymalna moc wejściowa: | 980 W |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Liczba kromek: | 2 kaw. |
| Wyjmowana taca na okruszki: | Tak |
| Tacka na okruchy: | Tak |
| Mechanizm samodzielnego wyśrodkowywania: | Tak |
| Ramka na kanapki: | Nie |
| Mechanizm wysokiego podnoszenia: | Tak |