OBH Nordica
Opiekacz
Classic 2632
OBH Nordica Classic 2632 Instrukcja
Oto OBH Nordica Classic 2632 (Opiekacz) instrukcja użytkownika. 24 strony w języku Angielski o wadze 2.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/24
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Classic 2632
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny, Srebrny |
| Moc: | 700 W |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Długość przewodu: | 1 m |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy: | Tak |
| Liczba kromek: | - kaw. |
| Wyjmowana taca na okruszki: | Tak |
| Poziomy opiekania: | 7 |
| Tacka na okruchy: | Tak |
| Baking tray dimensions: | 200 x 250 mm |