OBH Nordica
Opiekacz
Metropolitan 2272
OBH Nordica Metropolitan 2272 Instrukcja
Oto OBH Nordica Metropolitan 2272 (Opiekacz) instrukcja użytkownika. 36 strony w języku Angielski o wadze 2.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/36
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Metropolitan 2272
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Stal nierdzewna |
| Moc: | 700 W |
| Typ kontroli: | Buttons, Rotary |
| Długość przewodu: | 1.1 m |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Szerokość opakowania: | 165 mm |
| Wysokość opakowania: | 192 mm |
| Głębokość opakowania: | 284 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1330 g |
| Funkcja rozmrażania: | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury: | Tak |
| Stopy antypoślizgowe: | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania: | Tak |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Liczba kromek: | 2 kaw. |
| Wyjmowana taca na okruszki: | Tak |
| Tacka na okruchy: | Tak |