OBH Nordica
Opiekacz
Inox Horizon Steel 2639
OBH Nordica Inox Horizon Steel 2639 Instrukcja
Oto OBH Nordica Inox Horizon Steel 2639 (Opiekacz) instrukcja użytkownika. 24 strony w języku Angielski o wadze 1.3 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/24
v+vrVj֩jWbZ\p" hiاVZLXuj[lm?zɚhoyۊYrۍ1uӯin
i݊%jLHvv+ܕ,m1~sK[4rVO쥩ȲrVO쥩˲rV_쥩˲rVo쥩دددv+ܕ,'ZZ-]4M4M4M4M4MtM4M4M4M4M?v+v+
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Inox Horizon Steel 2639
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Moc: | 700 W |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Długość przewodu: | 1 m |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy: | Tak |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Liczba kromek: | - kaw. |
| Przysisk Stop/Anuluj: | Tak |
| Wyjmowana taca na okruszki: | Tak |
| Tacka na okruchy: | Tak |
| Baking tray dimensions: | 200 x 250 mm |