OBH Nordica
frytkownica
ActiFry Express XL
OBH Nordica ActiFry Express XL Instrukcja
Oto OBH Nordica ActiFry Express XL (frytkownica) instrukcja użytkownika. 52 strony w języku Engels o wadze 3.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/52
v+vrVj֩jWbZ\p" hiاVZLXuj[lm?zɚhoj}um_ۃZgbZ1-p%j-Lu|}_G4pL0ZZ?nܕ,)j{rV_쥩ܢo݊bZf-g4%\,tدv+ܕ,mq2~_sK[5}_݊bZf._g4%\,vدv+ܕ,mq2~_sK[5}݊bZf.g4%\,ݵدv+ܕ,m1r~͟s[[5i)jw%j5Z䬥ܕ,)jzZrV_쥩ϮZZ?bدrVٴXz7},sIl7NZZ?ʛ)jw%j5Zw݊݊bZ1&݊%j-Ly|}_G4pFj쥩ܕ,)jw(ددv+ܕ,sk
دrVٴǘwɷ4},sIlo݊݊bZ1'0]%j-L|}_w40nw݊݊bZ1-p%j-l}}4puZZ)jw%j5ZvrV_쥩rVo쥩 )jw%j7ZZZZZbbدrVt4bZfs-t}_4ppZZZulܕ,)jwl0ZZz{)jw%j7Z+دددv+ܕ,'ZZ-]4M4M4M4M4MtM4M4M4M4M?v+v+
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica ActiFry Express XL
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Typ produktu: | Frytkownica na gorące powietrze |
| Moc: | 1550 W |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Długość przewodu: | 1.1 m |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Napięcie wejściowe AC: | 230 V |
| Szerokość opakowania: | 380 mm |
| Wysokość opakowania: | 295 mm |
| Głębokość opakowania: | 489 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 5900 g |
| Powłoka nieprzywierająca: | Tak |
| Pojemność: | - l |
| Rodzaj konstrukcji: | Pojedyńczy |
| Części wodoodporne: | Tak |
| Wydajność smażenia: | 1.7 kg |
| Zegar cyfrowy: | Tak |