OBH Nordica
frytkownica
Easy Fry Deluxe AG401DS0
OBH Nordica Easy Fry Deluxe AG401DS0 Instrukcja
Oto OBH Nordica Easy Fry Deluxe AG401DS0 (frytkownica) instrukcja użytkownika. 32 strony w języku Angielski o wadze 2.7 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/32
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Easy Fry Deluxe AG401DS0
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny, Srebrny |
| Typ produktu: | Frytkownica na gorące powietrze |
| Regulowany termostat: | Tak |
| Moc: | 1400 W |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Temperatura (maks): | 200 °C |
| Minutnik: | 60 min |
| Liczba programów: | 8 |
| Pojemność: | 4.2 l |
| Rodzaj konstrukcji: | Pojedyńczy |
| Temperatura (min): | 80 °C |
| Liczba osób: | 6 os. |
| Wydajność smażenia: | 1.2 kg |