OBH Nordica
suszarka do włosów
Artist Alize
OBH Nordica Artist Alize Instrukcja
Oto OBH Nordica Artist Alize (suszarka do włosów) instrukcja użytkownika. 24 strony w języku Engels o wadze 2.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/24
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Artist Alize
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czerwony |
| Moc: | 1600 W |
| Długość przewodu: | 2.8 m |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Ustawienia ciepła: | 2 |
| Silnik: | DC |
| Prędkości: | 2 |
| Przeznaczony do podróży: | Nie |
| Funkcja jonizacji: | Nie |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza: | Tak |