OBH Nordica
suszarka do włosów
AC Pro Salon
OBH Nordica AC Pro Salon Instrukcja
Oto OBH Nordica AC Pro Salon (suszarka do włosów) instrukcja użytkownika. 21 strony w języku Angielski o wadze 0.4 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/21

Rozwiązywanie problemów OBH Nordica AC Pro Salon
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Fioletowy |
| Moc: | 2000 W |
| Długość przewodu: | 2.8 m |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Wysokość produktu: | 90 mm |
| Szerokość produktu: | 268 mm |
| Głębokość produktu: | 175 mm |
| Waga produktu: | 650 g |
| Ustawienia ciepła: | 3 |
| Waga wraz z opakowaniem: | 665 g |
| Schowek na przewód sieciowy: | Nie |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem: | Tak |
| Produktów na palecie: | 4 szt. |
| Filtrowanie: | Tak |
| Prędkości: | 2 |
| Nakładka dyfuzora: | Nie |
| Końcówka koncentratora: | Tak |
| Funkcja jonizacji: | Tak |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza: | Tak |
| Podwójne napięcie: | Nie |