OBH Nordica
suszarka do włosów
Björn Axén Flow Travel 5188
OBH Nordica Björn Axén Flow Travel 5188 Instrukcja
Oto OBH Nordica Björn Axén Flow Travel 5188 (suszarka do włosów) instrukcja użytkownika. 29 strony w języku Engels o wadze 3.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/29
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Björn Axén Flow Travel 5188
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Moc: | 1200 W |
| Długość przewodu: | 2.8 m |
| Napięcie wejściowe AC: | 110-230 V |
| Ustawienia ciepła: | 2 |
| Szerokość opakowania: | 90 mm |
| Wysokość opakowania: | 250 mm |
| Głębokość opakowania: | 175 mm |
| Silnik: | DC |
| Waga wraz z opakowaniem: | 660 g |
| Kolor powierzchni: | Monochromatyczny |
| Maksymalna moc wejściowa: | 1600 W |
| Przeznaczony do podróży: | Tak |
| Nakładka dyfuzora: | Nie |
| Końcówka koncentratora: | Tak |
| Funkcja jonizacji: | Nie |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza: | Tak |
| Podwójne napięcie: | Tak |