OBH Nordica
suszarka do włosów
Björn Axén AC 2000 W 5195
OBH Nordica Björn Axén AC 2000 W 5195 Instrukcja
Oto OBH Nordica Björn Axén AC 2000 W 5195 (suszarka do włosów) instrukcja użytkownika. 29 strony w języku Engels o wadze 2.7 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/29
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Björn Axén AC 2000 W 5195
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Moc: | 2000 W |
| Długość przewodu: | 2.8 m |
| Napięcie wejściowe AC: | 230-240 V |
| Wysokość produktu: | 290 mm |
| Szerokość produktu: | 244 mm |
| Głębokość produktu: | 110 mm |
| Waga produktu: | 667 g |
| Ustawienia ciepła: | 3 |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1125 g |
| Schowek na przewód sieciowy: | Nie |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem: | Tak |
| Produktów na palecie: | 2 szt. |
| Filtrowanie: | Tak |
| Prędkości: | 2 |
| Nakładka dyfuzora: | Tak |
| Końcówka koncentratora: | Tak |
| Funkcja jonizacji: | Tak |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza: | Tak |
| Możliwy do zawieszenia: | Tak |
| Wieszak typ: | Kółko do wieszania |
| Podwójne napięcie: | Nie |