OBH Nordica
lokówka
Artist Easy Waves Chilli 5837
OBH Nordica Artist Easy Waves Chilli 5837 Instrukcja
Oto OBH Nordica Artist Easy Waves Chilli 5837 (lokówka) instrukcja użytkownika. 25 strony w języku Angielski o wadze 2.6 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/25
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Artist Easy Waves Chilli 5837
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, Red |
| Regulowany termostat: | Tak |
| Moc: | 68 W |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Długość przewodu: | 2.8 m |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Ustawienia ciepła: | 5 |
| Model: | Lokówka |
| Temperatura (min): | 100 °C |
| Technologia: | Ciepły |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni: | Tak |
| Prostowanie włosów: | Nie |
| Kręcenie włosów: | Tak |
| Teksturyzacja włosów: | Nie |
| Suszenie włosów: | Nie |