OBH Nordica
lokówka
Brush & Go
OBH Nordica Brush & Go Instrukcja
Oto OBH Nordica Brush & Go (lokówka) instrukcja użytkownika. 28 strony w języku Engels o wadze 1.7 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/28
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Brush & Go
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Regulowany termostat: | Nie |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Moc: | - W |
| Bezprzewodowy: | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Długość przewodu: | 0.45 m |
| Ustawienia ciepła: | 1 |
| Szerokość opakowania: | 50 mm |
| Wysokość opakowania: | 150 mm |
| Głębokość opakowania: | 294 mm |
| Temperatura (maks): | 150 °C |
| Waga wraz z opakowaniem: | 425 g |
| Model: | Szczotka do prostowania |
| Technologia: | Ciepły |
| Funkcja jonizacji: | Tak |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni: | Tak |
| Prostowanie włosów: | Tak |
| Kręcenie włosów: | Nie |
| Teksturyzacja włosów: | Nie |
| Suszenie włosów: | Nie |