OBH Nordica
lokówka
Artist Pro Brush & Straight
OBH Nordica Artist Pro Brush & Straight Instrukcja
Oto OBH Nordica Artist Pro Brush & Straight (lokówka) instrukcja użytkownika. 24 strony w języku Engels o wadze 1.3 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/24
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Artist Pro Brush & Straight
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Regulowany termostat: | Nie |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Moc: | 40 W |
| Bezprzewodowy: | Nie |
| Długość przewodu: | 2.8 m |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Napięcie wejściowe AC: | 100-240 V |
| Ustawienia ciepła: | 1 |
| Szerokość opakowania: | 113 mm |
| Wysokość opakowania: | 58 mm |
| Głębokość opakowania: | 323 mm |
| Temperatura (maks): | 210 °C |
| Waga wraz z opakowaniem: | 900 g |
| Model: | Szczotka do prostowania |
| Technologia: | Ciepły |
| Funkcja jonizacji: | Tak |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni: | Tak |
| Obrotowe połączenie przewodu: | Tak |
| Prostowanie włosów: | Tak |
| Kręcenie włosów: | Nie |
| Teksturyzacja włosów: | Nie |
| Suszenie włosów: | Nie |