OBH Nordica
lokówka
Björn Axén Genius Curler 3123
OBH Nordica Björn Axén Genius Curler 3123 Instrukcja
Oto OBH Nordica Björn Axén Genius Curler 3123 (lokówka) instrukcja użytkownika. 28 strony w języku Angielski o wadze 3.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/28
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Björn Axén Genius Curler 3123
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Regulowany termostat: | Tak |
| Moc: | 67 W |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
| Bezprzewodowy: | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Długość przewodu: | 3 m |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 100-240 V |
| Ustawienia ciepła: | 3 |
| Szerokość opakowania: | 100 mm |
| Wysokość opakowania: | 60 mm |
| Głębokość opakowania: | 450 mm |
| Temperatura (maks): | 210 °C |
| Waga wraz z opakowaniem: | 840 g |
| Model: | Lokówka |
| Czas rozgrzewania: | 60 s |
| Temperatura (min): | 170 °C |
| Technologia: | Ciepły |
| Funkcja jonizacji: | Nie |
| Liczba ustawień: | 3 |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni: | Tak |
| Prostowanie włosów: | Nie |
| Kręcenie włosów: | Tak |
| Teksturyzacja włosów: | Nie |
| Suszenie włosów: | Nie |
| Zaokrąglone płytki: | Tak |