OBH Nordica
lokówka
Artist Flat & Curl
OBH Nordica Artist Flat & Curl Instrukcja
Oto OBH Nordica Artist Flat & Curl (lokówka) instrukcja użytkownika. 36 strony w języku Engels o wadze 2.7 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/36
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Artist Flat & Curl
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, Red |
| Regulowany termostat: | Tak |
| Moc: | 40 W |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Długość przewodu: | 2.8 m |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Ustawienia ciepła: | 5 |
| Temperatura (maks): | 230 °C |
| Typ ekranu: | LCD |
| Model: | Prostownica |
| Czas rozgrzewania: | 60 s |
| Temperatura (min): | 95 °C |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Technologia: | Ciepły |
| Czas ogrzewania: | 1 min |
| Funkcja jonizacji: | Tak |
| Pielęgnacja jonowa: | Tak |
| Obrotowe połączenie przewodu: | Tak |
| Prostowanie włosów: | Tak |
| Kręcenie włosów: | Nie |
| Teksturyzacja włosów: | Nie |
| Suszenie włosów: | Nie |
| Uchwyt z zamkiem: | Tak |
| Materiał płyty: | Ceramika |