OBH Nordica
lokówka
Artist Multistyler NF4130N0
OBH Nordica Artist Multistyler NF4130N0 Instrukcja
Oto OBH Nordica Artist Multistyler NF4130N0 (lokówka) instrukcja użytkownika. 40 strony w języku Angielski o wadze 3.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/40
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Artist Multistyler NF4130N0
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Regulowany termostat: | Nie |
| Moc: | 46 W |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Długość przewodu: | 3 m |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Ustawienia ciepła: | 1 |
| Szerokość opakowania: | 75 mm |
| Wysokość opakowania: | 265 mm |
| Głębokość opakowania: | 335 mm |
| Ilość na paczkę: | 1 szt. |
| Temperatura (maks): | 180 °C |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1500 g |
| Model: | Multistyler |
| Walizka: | Tak |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Technologia: | Ciepły |
| Funkcja jonizacji: | Nie |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni: | Tak |
| Prostowanie włosów: | Tak |
| Kręcenie włosów: | Tak |
| Teksturyzacja włosów: | Nie |
| Suszenie włosów: | Nie |
| Powłoka ceramiczna: | Tak |
| Liczba klipów do włosów: | 4 |