OBH Nordica
lokówka
Curling Iron 25
OBH Nordica Curling Iron 25 Instrukcja
Oto OBH Nordica Curling Iron 25 (lokówka) instrukcja użytkownika. 21 strony w języku Angielski o wadze 0.7 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/21

p r o f e s s i o n a l c u r l i n g i ro n 2 5
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Curling Iron 25
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Beżowy |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Moc: | 78 W |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Długość przewodu: | 2.8 m |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Waga produktu: | 470 g |
| Ustawienia ciepła: | 17 |
| Temperatura (maks): | 200 °C |
| Waga wraz z opakowaniem: | 550 g |
| Model: | Lokówka |
| Wymiary opakowania (SxGxW): | 384 x 151 x 65 mm |
| Funkcja jonizacji: | Nie |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni: | Tak |
| Pielęgnacja jonowa: | Nie |
| Zakres temperatur (T-T): | 120 - 200 °C |
| Prostowanie włosów: | Nie |
| Kręcenie włosów: | Tak |
| Teksturyzacja włosów: | Nie |
| Suszenie włosów: | Nie |
| Pętla do zawieszania: | Nie |