OBH Nordica
lokówka
Keratin Touch
OBH Nordica Keratin Touch Instrukcja
Oto OBH Nordica Keratin Touch (lokówka) instrukcja użytkownika. 25 strony w języku Engels o wadze 3.3 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/25
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Keratin Touch
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Regulowany termostat: | Tak |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Moc: | 47 W |
| Bezprzewodowy: | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Długość przewodu: | 2.8 m |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Napięcie wejściowe AC: | 100-240 V |
| Szerokość opakowania: | 75 mm |
| Wysokość opakowania: | 145 mm |
| Głębokość opakowania: | 340 mm |
| Temperatura (maks): | 230 °C |
| Pobór mocy: | 43 W |
| Waga wraz z opakowaniem: | 900 g |
| Model: | Prostownica |
| Temperatura (min): | 150 °C |
| Technologia: | Ciepły |
| Funkcja jonizacji: | Nie |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni: | Tak |
| Obrotowe połączenie przewodu: | Tak |
| Prostowanie włosów: | Tak |
| Kręcenie włosów: | Nie |
| Teksturyzacja włosów: | Nie |
| Suszenie włosów: | Nie |